این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 نقشه دانشگاه صنعتی اصفهان :


جشنواره هنری:
 
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اطلاعیه

از کلیه شرکت کنندگان محترم پانزدهمین کنگره علوم خاک ایران خواهشمند است متن اطلاعیه ذیل را با دقت مطالعه نمایند:

اطلاعیه

1- زمان پذیرش کنگره از ساعت 7 صبح روز دوشنبه 6 شهریور 1396 آغاز می گردد. لازم به ذکر است که جهت رفاه حال شرکت کنندگان گرامی، بخش پذیرش در طی کلیه ساعات برگزاری کنگره فعال می باشد.

2- کلیه شرکت کنندگان محترمی که روز یکشنبه 5 شهریور در محل کنگره حضور می یابند از ساعت 5 الی 7 بعدازظهر یکشنبه پذیرش می شوند.

3- مجموعه سالن های مفاخر و شیخ بهائی از پذیرش هرگونه فلش مموری و لپ تاپ جهت ارائه شفاهی و سخنرانی کلیدی معذور است خواهشمند است فایل پاورپینت سخنرانی خود را حداکثر تا 2 شهریور به ایمیل کنگره ارسال فرمائید.

4- از کلیه متقاضیان شرکت در کارگاه های مدلسازی در فرسایش آبی و کارگاه مدلسازی حرکت آب و املاح خواهشمند است لپ تاپ و فلش مموری به همراه داشته باشند.

5- به منظور رعایت نظم و برگزاری هر چه بهتر نشست های تخصصی از کلیه سخنرانان کلیدی محترم و شرکت کنندگانی که ارائه مقالات آن ها به صورت شفاهی پذیرفته شده است تقاضا می شود، رأس ساعت در محل برگزاری سخنرانی خود حضور یابند.

6- شرکت کنندگان محترمی که پوستر آن ها توسط شخص دیگری ارائه می شود در هنگام تحویل پوستر و پکیج اهدایی کنگره کارت شناسایی معتبر و یا کپی آن، از فردی که پوستر به نام او ثبت شده است بهمراه داشته باشند.

7- از کلیه شرکت کنندگان محترمی که مقاله آن ها به صورت پوستری پذیرش شده است خواهشمند است پوستر خود را هنگام پذیرش تحویل گرفته و طبق جدول زمانبندی ارائه نمایند. کنگره هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب و ارائه پوستر شرکت کنندگان ندارد. بدیهی است گواهی ارائه مقالات پوستری تنها به شرکت کنندگانی که پوستر آن ها در محل ویژه نصب و توسط داوران داوری گردد تعلق خواهد گرفت.

8- کلیه شرکت کنندگان محترمی که زمان ارائه مقاله پوستری آن ها صبح می باشد از ساعت 8 صبح تا 30 دقیقه قبل از زمان ارائه و داوری پوستر مجاز به نصب پوستر در محل های پیش بینی شده می باشند. لازم به ذکر است که در هنگام داوری پوسترها حضور شما یا نماینده شما در کنار پوستر الزامی می باشد و پس از انجام داوری مسئولیت برداشتن از محل نصب بر عهده خود شرکت کنندگان می­باشد و کنگره مسئولیتی در قبال نصب و برداشتن پوسترها ندارد.

9- به طور مشابه، شرکت کنندگانی که ارائه پوستر آن ها عصر می باشد از ساعت 2 بعدازظهر تا 30 دقیقه قبل از زمان ارائه و داوری پوستر مجاز به نصب پوستر در محل های پیش بینی شده می باشند.

 

با سپاس از توجه و همکاری شمابازگشت1396/05/31
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !